מעיין הנעורים – ביקורת כתבת במכון

עלמה זק,כתבת msn, ביקרה בקליניקה בפרדסיה וכותבת התרשמותה מטיפול “מעיין הנעורים”.
בחזרה לנעורים
מאת עלמה יעקבי/ מערכת msn
04/09/2008
מעין נעורים, יש בכלל דבר כזה? מסתבר שכן, ואפילו אפשר לעשות אותו במהלך הפסקת צהריים בלי לפספס רגע מהעבודה. כל מה שרציתם לדעת על טיפול אסתטי חדש
מעיינות הישועה (צילום: אילוסטרציה)
האם לא היה זה נפלא, אם ניתן היה כמו בסרט “קוקון” – בו חבורת זקנים עליזה שוחה בבריכה שמימיה מחזירים להם את נעוריהם, להיכנס אל תוך מעיין בגודל בריכת ג’קוזי ולהשיב בו את נעורינו?
חלקנו מן הסתם יגידו שלא: “הזמן עשה לי רק טוב”, “השבחתי עם הזמן – כמו יין טוב”, “כל קמט – הרווחתי ביושר…”, אבל בניגוד לאלה שנותנים לזמן להשאיר בהם עקבותיו, יש כאלה שמשתדלים ככל הניתן, לעכב עד כמה שאפשר את פגעי הזמן. אני אחת כזאת.

אז איך עושים את זה?
ראשית, חשוב מאד לשמור על תזונה נכונה, להרבות באכילת פירות וירקות וכמובן לשתות הרבה מים. בנוסף, רצוי להתרחק מאזורים מפויחים, בעלי זיהום אוויר גבוה וקרינת שמש חזקה – כל אלה גורמים לרדיקלים חופשיים המאיצים את הזדקנות העור. כנגד אותם רדיקלים חופשיים, רצוי לאכול/לשתות/לבלוע- אנטי אוקסידנטים. אחרי שהייתם ילדים טובים ועשיתם את כל זה, יש גם אפשרות לעבור טיפול אסתטי מתקדם הנקרא: (כמה מפתיע…) טיפול מעין הנעורים.

בעומק העור
הטיפול קצר מאד ואפקטיבי ביותר. כבר אחרי הטיפול הראשון, אפשר להרגיש שיפור אדיר במרקם העור, בגוונו, באלסטיות וכמובן במראה. את הטיפול יש לעשות אחת לשבועיים, ניתן לעשות אותו אפילו במהלך יום עבודה בהפסקת הצהריים, בזכות היותו קצר. הטיפול משלב חומרים פעילים המשתמשים בננו טכנולוגיה ובטכנולוגיית האולטרה סאונד – המאפשרים חדירה לעומק שכבות העור, כדי ליצור מיצוק והתפחה של הקמטים.

מים בששון
בסדרת הטיפולים נעשה שימוש בקרם מיוחד, שמכיל חומר היגרוסקופי (שסופח אליו מים), התאים היבשים שנמצאים בעומק העור מקבלים “חיזוק” – המים שנמצאים באופן טבעי בעור, נקשרים אליהם, וכך מושג צמצום משמעותי בעומק הקמטים. בנוסף לכך גם סיבי הקולגן והאלסטין שאחראים על חוזקו וגמישותו של העור, מקבלים התייחסות מיוחדת באמצעות עבודה עם תכשירים ומכשירים מהמתקדמים מסוגם בעולם.

להתראות במעין, נערים ונערות.

הכותבת הייתה אורחת הקליניקה של הקוסמטיקאית הרפואית, גלית קרן, p.m.e

שתפי פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד